Z pewnością jedno z najpiękniejszych uzdrowisk we Włoszech. Sauny i basen zewnętrzny to prawdziwe perełki. Wraz z biletem wieczornym serwowany jest aperitif powitalny z kilkoma rodzajami przekąsek. Niestety średnia jakość produktów nie jest tak wysoka, jak zasługiwałaby na to ta placówka, dlatego przyznaję 4 gwiazdki zamiast 5. Jednak z pewnością warto ją odwiedzić.