Zarezerwowaliśmy wycieczkę przez internet – to świetny sposób na obejrzenie zabytkowych dźwigów. Przewodnik był zabawny i kompetentny, a słońce nam sprzyjało. To doskonały sposób na spędzenie godziny w Gdańsku, a po powrocie znaleźliśmy fajne miejsce na drinka.
Rejs był przyjemny i pełen wrażeń; podczas przepływania pod mostem mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby zrobić ładne zdjęcia okolicy. Podobały mi się komentarze przewodnika – były zrozumiałe i zabawne. Bardzo mi się podobał ten rejs, polecam.
Pozytywne doświadczenie
Oszałamiający zamek w Malborku
Wizyta odbyła się w znakomity sposób w towarzystwie audioprzewodników, które były bardzo jasne w swoich wyjaśnieniach i oprowadzaniu zwiedzających.